Mesleki İngilizce Kursu

Mesleki İngilizce Kursu

Mesleki İngilizce Kursu

Mesleki İngilizce Kursu
Mesleki İngilizce Kursu programlarımız yetişkinler için özel olarak hazırlanan seviyelere sahiptir. Hangi mesleki alanda İngilizce dil eğitimi almak ve İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız sizler de kursumuzdan yararlanabilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve İngilizce dili hakkında deneyimli ve uzman olan öğretmenlerimiz sayesinde mesleki açıdan ihtiyacınız olan dil eğitimine sahip olabilirsiniz.

Mesleki İngilizce kursu özellikle global düzeyde ihtiyacınız olan ve iş alanınıza ortak bir iletişim dili olarak kullanacağınız İngilizceyi geliştirmenize yardımcı olur. İş hayatı ve kariye planınız içerisinde İngilizce dilinin, pek çok yerde işinize yarayacağını söyleyebiliriz. Ancak akıcı ve düzgün bir İngilizce konuşmak ve yazabilmek için profesyonel bir eğitim almanız gerekmektedir.

Yazma, dinleme, konuşma ve okuma gibi temel 4 beceriyi etkin ve kaliteli bir şekilde alabilmek için, mesleki İngilizce kursu programlarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Her sektöre yönelik olarak vermiş olduğumuz mesleki İngilizce kursu eğitimlerimiz tıp, hukuk, finans ve bankacılık dışında pek çok sektörü kapsamaktadır.

Farklı Meslek Gruplarına Yönelik Mesleki İngilizce Kursu
Farklı meslek gruplarına yönelik mesleki İngilizce kursu programlarımızı tercih edebilir ve kendi iş alanınız ile ilgili ihtiyacınız olan yabancı dili geliştirebilirsiniz. Mühendislik, turizm veya diğer sektörlere hitap eden mesleki İngilizce kursu programlarımız sayesinde, teknik terimleri öğrenebilirsiniz.

Akıcı bir şekilde işiniz ile ilgili İngilizce konuşabilmek ve yazabilmek için, ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizden eğitim alma şansına sahip olabilirsiniz. Mesleki İngilizce kursu programlarımız, genel iş İngilizcesi programlarımızdan farklı olarak sadece yer aldığınız mesleki alana göre eğitim alma şansı sunmaktadır.

Mesleki İngilizce Kursu Eğitimlerimiz
Mesleki İngilizce kursu eğitimlerimiz kapsamında farklı pek çok öğrenim metodu ile kendinizi geliştirmeniz sağlanmaktadır. Özellikle öğrencilerimizin mesleki İngilizce kursu sayesinde üst düzey ve profesyonel bir konuşma becerisi kazanmasını sağlamaktayız. Bunların dışında mesleki İngilizce kursumuz sayesinde elde edeceğiniz kazanımlarınızı şu şekilde sıralayabiliriz:

Telefon görüşmelerinizde resmi ve iş odaklı olarak yapacağınız konuşma teknikleri,
Sunum, toplantı veya konferans gibi özel alanlarda yönetim ve konuşma,
Yabancı müşterileriniz ile pazarlık yapabilmek için etkin konuşma teknikleri,
Rapor hazırlama ve resmi yazışmalar dışında e-mail yazışmalarında üslup ve doğru yazışma yöntemleri,
Ekonomi veya iş gazeteleri ile dergilerini okuyabilme ve anlayabilme,
Yönetici statüsünde olan kişiler için yoğun İngilizce eğitimi,
Sadece öğrencilerimizin ilgili olduğu sektöre özel olarak hazırlanan konuların İngilizce olarak sunulması gibi konular hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Neden Mesleki İngilizce Kursu Programına Katılmalıyım?
Neden mesleki İngilizce kursu programına katılmalıyım diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak kariyer planınız yurt dışı odaklı ise, mutlaka İngilizcenizi üst düzey şekilde geliştirmeli ve ilerletmelisiniz. Bunların dışında genel İngilizce bilmeniz iş hayatı içerisinde yeterli olmayacaktır.

Ancak sadece kendi mesleğiniz ile ilgili teknik konuları ve terimleri öğrenebileceğiniz ve resmi yazışmaları bile profesyonel olarak yapabileceğiniz bir İngilizce seviyesi için, mutlaka kursumuzu tercih etmelisiniz. Kariyer ve mesleki hayatınızda her zaman bir adım önde olmak istiyorsanız sizler de mesleki İngilizce kursumuza dahil olabilirsiniz.

Mesleki İngilizce Kursları
Mesleki İngilizce kursları sadece yöneticiler için değil, personeller için de her zaman gerekli olan eğitim çeşitlerimizden biridir. Bireysel olarak yer aldığınız sektörde kendinizi geliştirmek ve yurt dışı bağlantılarınızda daha profesyonel olmak için sizler de mesleki İngilizce kursu programlarımıza dahil olabilirsiniz.

İş dünyasında her zaman popüler ve önde gelen isimlerden biri olmak için İngilizceyi üst düzey bilmeniz gerekmektedir. Mesleki İngilizce kursu programlarımızda özellikle resmi dil ve teknik terimlerin cümle içerisinde nasıl kullanılacağı eğitimlerimiz üzerinde durulmaktadır. Sadece yazma ve konuşma açısından değil dinleme ve okuduğunu anlama gibi özel eğitimlerimiz ile iş yaşantısı içerisinde sizler de profesyonel olarak yer alabilirsiniz.

İngilizce yazışmaları zorlanmadan okuyabilmek, anlayabilmek ve yine aynı şekilde profesyonel olarak yanıtlayabilmek için mutlaka özel ders kalitesindeki kurslarımızı tercih edebilirsiniz. Sürekli gelişen ve değişen iş hayatına ayak uydurmak için tercih edebileceğiniz mesleki İngilizce kursu programlarımız, özel sınıflarımızdan oluşmaktadır.

Seviye tespit sonrasında, mesleki dil kursu sınıflarımız az kişiden oluşan ve seviyeye uygun dağıtım yapılan öğrencilerimiz ile gerçekleşmektedir. İstanbul Dil Akademileri ailemize sizler de katılım sağlayarak iş dünyası için ve mesleğiniz ile ilgili ihtiyacınız olan ileri düzey İngilizce eğitimini alabilirsiniz.

Ön Kayıt Başvuru Formu

Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.