Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu (Pre-Intermediate, Advanced)


Genel İngilizce Kursu (Pre-Intermediate, Advanced), öğrencilerin seviyelerine yönelik olarak sunmuş olduğumuz yabancı dil kurs çeşitlerimizdendir. İstanbul Dil Akademileri olarak kurumumuz bünyesinde vermiş olduğumuz kurs çeşitlerinin içerik ve seviyeleri birbirinden farklıdır.

Genel İngilizce kursu dışında ön orta seviye kursumu da yine öğrencilerin İngilizce seviyesine uygun olarak verilmektedir. Genel İngilizce kursu kapsamında öğrencilerimiz, seviye seviye ilerleyerek İngilizce dilinde gelişme göstermektedirler.

İngilizce seviyeleri A1 seviyesinden başlayarak C2 seviyesine kadar ilerlemektedir. Kurumumuz bünyesinde sizler de genel İngilizce kursu çeşitlerimize katılım sağlayacak iseniz, seviyenize yönelik eğitim alabileceğiniz sınıflarımızda kursumuza dahil edilirsiniz.

A1 seviyesinden başlayarak vermiş olduğumuz genel İngilizce kursu, her seviyeden sonra yapılacak test ve sınava göre bitirilerek diğer bir seviyeye geçilmektedir. Kurumumuz bünyesinde ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz vasıtası ile hem yazma hem de konuşma, dinleme ve anlama gibi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Pre-Intermediate seviyesi nedir?

Pre-Intermediate seviyesi nedir ve kurs hakkında merak edilenleri sizler için açıkladık. Pre-Intermediate seviyesi, ön orta İngilizce seviyesi olarak tanımlanabilir. Pre-Intermediate seviyesi ayrıca A1 seviyesinin de bir üstüdür.

A2 seviyesi kapsamında değerlendirilen Pre-Intermediate seviyesinde olan öğrencilerimiz genel olarak temel İngilizce bilgilerini görmüş olarak kabul edilirler. Ayrıca A2 seviyesindeki bir öğrencinin yazılı ve sözlü olarak İngilizce dilinde çevresi ile rahatlıkla iletişim kurabilmesi beklenmektedir.

Öğrencilerimize genel İngilizce kursu katılımı öncesinde yapacağımız sınav ile seviye tespiti yapılmaktadır. Eğer seviyeniz Pre-Intermediate ise A2 derecesinde kabul edilerek bu seviyede başlayarak eğitim almaya devam edebilirsiniz. Pre-Intermediate yani ön orta İngilizce seviyesinde olan öğrencilerimize dinleme, okuma, konuşma ve yazma yeteneklerini geliştirebilmeleri açısından uygun derecede eğitime başlanmaktadır.

 

Advanced Seviyesi İngilizce Kursu

Advanced seviyesi İngilizce kursu C1 ve C2 seviyesi olarak kabul edilmektedir. İleri seviye İngilizce bilen öğrencilerin katılım sağladığı Advanced kursumuzda verilen eğitim İngilizce dil eğitiminin de altıncı seviyesine denk gelmektedir. Günlük konuşma dilinde de ileri seviye olarak değerlendirilen Advanced İngilizce kursumuz sonunca, öğrencilerimizin GSE değerlerinde 68 ile 79 puan aralığındaki değerlere gelmesi hedeflenmektedir.

Genel İngilizce kursu kapsamında katılım sağlayabileceğiniz Advanced kursumuz sayesinde dinleme ve konuşma ile yazma becerilerinizi üst düzeye getirebilme şansınız bulunmaktadır.

Özellikle Advanced kursumuza çeviri alanında profesyonel olmak kişiler katılım sağlamaktadır. Advanced seviyesinde olan öğrencilerimiz için vermiş olduğumuz kursumuz sonucunda kişiler kendilerini çok daha akıcı ve rahat bir şekilde ifade edebilmektedirler.

 

Genel İngilizce Kursu Neleri Hedefler?

Genel İngilizce kursu neleri hedefler ve kurs bitiminde elde edeceğiniz kazanımlar hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. İstanbul Dil Akademileri kurumumuz bünyesinde katılım sağlayabileceğiniz genel İngilizce kursu, her öğrencinin seviyesine yönelik eğitim verildiği için ilerleme de kişiye göre farklı olabilmektedir. Genel İngilizce kursu sonunda elde edeceğiniz kazanımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

A1 seviyesinden itibaren eğitim alacak olan öğrencilerimiz, genel İngilizce kursu sonucunda basit terimleri, ismini ve soy adını İngilizce olarak heceleyebilirler.
Kişiler ile tanışırken nereli olduğu veya hobilerini öğrenmek gibi klasik soruları sorabilir ve aynı şekilde yanıtlayabilirler.
A1 ve A2 seviyesindeki kurs öğrencilerimiz kurs sonunda sadece günlük yaşantıları için değil, iş yerinde de rahatça kendilerinizi ifade edebileceği seviyeye gelirler.
Kişinin etrafında gördüğü şeyleri tanımlayabilmesi ve tarif edebilmesi sağlanır.
Yol tarifi, sağlık ile ilgili problemlerin dile getirilmesi veya herhangi bir düşünceyi konuşmaya aktarmak gibi yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce kursları, tüm seviyeleri kapsar. Öğrencilerin İngilizce dil seviyeleri sınavlar ile test edilerek belirlenmektedir. Ardından, her öğrencinin dil seviyesine uygun programlar hazırlanarak kursa katılması sağlanır. Genel İngilizce kursu çeşitlerimiz online olarak da verilebilmektedir.

Bire bir sınıf eğitimleri yanı sıra özel ders kalitesinde online İngilizce kurslarımıza da katılım sağlayabilirsiniz. Genel İngilizce kursu çeşitlerimiz, kişilerin kendilerini hem sözlü hem de yazılı olarak daha iyi bir şekilde ifade edebilmesini amaçlamaktadır.

Bununla birlikte gramer ve temek dil yeteneklerinin geliştirilmesi de sağlandığı için sosyal yaşantı dışında iş hayatı içinde de İngilizceyi daha aktif kullanabilirler. Kurumumuzun genel İngilizce kursu ve eğitimlerine yönelik tek amacı, öğrencilerin aşama aşama ilerlemesi ve kurs sonucunda seviyesini istediği dereceye getirebilmesidir.

Ön Kayıt Başvuru Formu

Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.