Çocuklar için ingilizce

Çocuklar için ingilizce

Çocuklar için ingilizce

Çocuklar İçin İngilizce kursları

Çocuklar İçin İngilizce kurslarımızı tercih edebilir ve ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz aracılığı ile çocuklarınızın daha profesyonel bir dil eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Çocukların erken dönemde İngilizce eğitimi alması onların eğitim ve sosyal yaşantıları için çok önemlidir.

Özellikle okul öncesi eğitim dönemi içerisinde İngilizce kurslarına katılım, öğrencilerin okul hayatlarındaki başarısını da yakından etkilemektedir. Akademik kariyer yanı sıra ileride iş yaşantısında da erken dönemde öğrenilen İngilizceyi geliştirmek ve ilerletmek çok daha kolay olmaktadır.

 

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Çocuklar için İngilizce kursları 7 ile 12 yaş aralığı ve 13 ile 17 yaş aralığındaki kurslardan oluşmaktadır. Farklı yaş gruplarına yönelik olarak verilen çocuklar için İngilizce kursu yine öğrencilerin seviyelerine göre ayrı sınıflardan oluşmaktadır.

Erken dönemde çocukların İngilizce öğrenmesi okuldaki başarılarını da olumlu etkiler. Çocuklar için İngilizce kursları hafta içi veya hafta sonu olmak üzere farklı gruplardan oluşabilir. Bu sayede çocukların okul derslerini de aksatmadan kursa katılım sağlayabilmeleri ve yabancı dil eğitimini okul ile birlikte sürdürebilmeleri sağlanmaktadır.

 

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çocuklar için İngilizce kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve en önemli noktalar hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz. Pek çok aile çocuklarının erken dönemde İngilizce eğitimi almasını desteklemektedir.

Ancak istedikleri kalitede ve verimli bir İngilizce kursu için doğru bir kurs seçimi yapılması gerekir. Çocuklar için İngilizce kursu seçmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktaları sizler için derledik:

Çocuklar için İngilizce kursu seçerken önceliğiniz her zaman nitelikli ve kaliteli bir kurum olmalıdır. Kurumun eğitim şartlarına ve kurs süresince gerçekleştireceği aktivitelere dikkat etmeniz gerekmektedir.


İngilizce dil kursu için eğitim verecek olan öğretmenlerin mutlaka İngilizce diline hakim olması gerekmektedir. Mümkün oldukça kurs süresi boyunca sağlıklı olarak İngilizce konuşulması ise en önemli noktalardan biridir.


Kursta eğitim veren öğretmenlerin mutlaka çocuk eğitimi konusunda tecrübesi ve deneyimi olması gerekmektedir. Ayrıca çocuklar için İngilizce kursları her zaman sıkıcı olmayan ve eğlenceli içerikler ve aktiviteler ile tamamlanmalıdır. Bu sayede çocuklar kurs süresi boyunca İngilizce derslerinden, konuşmaktan ve yazmaktan korkamayacak ve daha çok katılım sağlayabileceklerdir.
Çocuklar için İngilizce kursu seçerken mutlaka MEB onaylı bir kursu tercih etmelisiniz. Bu sayede kursta alacağı dersler neticesinde okulda da başarılı olacak ve İngilizce dilini geliştirmekte zorlanmayacaktır.


Çocuğunuz İngilizceyi Kolayca Öğrensin

Çocuğunuz İngilizceyi kolayca öğrensin ve sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışabilme ayrıcalığı yaşasın. İstanbul Dil Akademileri olarak bizler çocuk İngilizcesi ve kurslarımız ile her seviyeye uygun öğrenme metotlarını tercih etmekteyiz.

Sizler de çocuğunuzun küçük yaşta İngilizce öğrenmesini sağlamak istiyor ve birebir ve online İngilizce eğitiminin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Erken dönemde İngilizce eğitimi almak çocukların özgüveni ve eğitim hayatındaki başarısını da yakından etkilemektedir.

Çocuklarınızın okul hayatı ve sosyal yaşantısında da başarısını perçinlemek için, çocuklar için İngilizce kursu seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Çocuklar İçin İngilizce Kursunun Yararları
Çocuklar için İngilizce kursunun yararları ve avantajları hakkında merak ettiklerinizi sizler için derledik. Çocuklar için İngilizce kurslarımı her yaşa ve her seviyeye uygun olarak verilmektedir. Bu sayede çocuğunuzun seviyesine uygun olarak ilerleme kaydedip daha verimli şekilde yabancı dil öğrenmesi sağlanmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursunun yararları şu şekilde listelenebilir:

Küçük yaşta yabancı dil öğrenmek çocukların bilişsel gelişimi açısından oldukça önemlidir. Uzmanlar da çocukların yetişkinlere göre çok daha kısa sürede yabancı dil öğrendiğini belirtmektedir. Üstelik küçük yaşta edinilen bilgiler ile ilerleyen dönemde İngilizceyi daha üst seviyeye getirmek çok daha kolay olacaktır.


Çocukların zihinsel gelişimini olumlu etkileyen İngilizce kurslarımız, onları aynı zamanda sosyal yaşantıya da hazırlamaktadır. Arkadaşları ile İngilizce konuşmak veya yurt dışı gezilerinde yeni arkadaşlar edinebilmesini sağlamak için, sizler de mutlaka çocuklar için İngilizce kurslarımızı tercih etmelisiniz.


Çocukluk döneminde beyin daha genç ve sağlıklı olduğu için bu dönemde öğrenme becerileri de daha kaliteli ve kısa sürede tamamlanmaktadır. Üstelik erken yaşta İngilizce veya farklı bir dil öğrenmek beynin daha genç kalmasını da sağlamaktadır. Sizler de çocuklar için İngilizce kursumuzu tercih edebilir ve çocuğunuzun daha kaliteli bir yabancı dil eğitimi almasını sağlayabilirsiniz.


 

Ön Kayıt Başvuru Formu

Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.