Bağcılar İngilizce Kursu

Bağcılar İngilizce Kursu

Bağcılar İngilizce Kursu

Pandemi sürecinin atlatılmasından sonra kimse kalabalık derslere, toplu alanlara katılmak istemiyor. Dolayısıyla tüm sektörler bir çare bulduğu gibi bizim kursumuzda da bire bir İngilizce kurları başlatıldı. Tek başına bire bir ders almak isteyenler için bire bir dersler veriliyor. Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen dersler %100 başarılı sonuçlara ulaştırıyor. Bağcılar İngilizce Kursu, bağcılar bölgesinde yaşayanlar ve çevresindekiler için ulaşımı oldukça kolay kurslardan bir tanesidir.

İngilizce artık her alanda kullanılıyor. İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Bunun için kursumuza kayıt yaptırarak derslerimize katılmanız ister bire bir, ister 7-8 kişilik sınıflarda toplu olarak derslere katılabiliyorsunuz. Gecikmelerin olduğu zamanlarda telafi dersleri devreye girerken, kursumuza katılamayacak uzaklıktaysanız online olarak canlı dersler veriyoruz. Artık İngilizce öğrenmek için farklı bölgelere gitmenize gerek kalmayacak. Birçok bölgede kursumuz mevcut olup, size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Bağcılar İngilizce Kursu Fiyatları

Bağcılar bölgesinde kursa gitmek için artık milyonlarca para ödemenize gerek yok. Her bütçeye uyan fiyat tarifesi ile sizde İngilizceyi kendi ana diliniz gibi konuşmaya başlayacaksınız. İngilizce kursu fiyatları alacağınız İngilizce kursuna göre değişkenlik gösteriyor. Diğer bir yandan alacağınız kurs sayısına göre de değişkenlik gösterir. İngilizce kurslarımız aşağıda ki gibi sıralanır.

  • Mesleki İngilizce kursu
  • Özel İngilizce kursu
  • Akademik sınavlar için İngilizce kursu
  • Çocuklar İçin İngilizce kursu
  • Genel İngilizce kursu
  • İngilizce dil kursu

Özel Derslerin Faydaları

Özel eğitim bire bir verilen eğitimlerdir. Bunun faydaları ve özel olması aşağıda ki gibi sıralanır.

  • Bire bir İngilizce kursu almaya başlandığında öğretmenlerimiz sizin eksiklerinizi tamamlayarak bu konular üzerinde yoğunlaşır.
  • Kalabalık sınıflarda değil tek başınıza bire bir ders alırsınız ve burada kendinizi daha rahat ifade edersiniz. Üstelik pandemi sürecinde kalabalığa girmek istemiyorsanız en doğru seçim olacaktır.
  • Uygun fiyatlar sunulan kurslarımızda diğer kurslara ve başarı oranlarına göre, daha başarılı olurken, daha az ücret ödemiş olacaksınız.
  • Mevcut dönemde online olarak bağlanarak eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

İster yüz yüze eğitim alın ister online eğitim alarak İngilizce öğrenmek için kurslara katılın. Sizde geç kalmadan İngilizceyi öğrenmek, konuşmak ve telaffuz edebilmek için hemen kursumuzu ziyaret edin.

Ön Kayıt Başvuru Formu

Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.